O nas

Małgorzata Zawadzka
Małgorzata Zawadzka, Urek, Avi, Fiona i Wiki
Małgorzata Zawadzka - dyplomowany Petsitter i właściciel Hotel na Czterech Łapach, zoopsycholog i instruktor szkolenia psów. 


Eliza Polkowska

Eliza z Rawchi i Sigmą
Eliza Polkowska - trener psów oraz właścicielka szkoły "Positive Dog" (Facebook), dodatkowo wykonuje zabiegi akupunktury weterynaryjnej. Współpracuje min. z Na Pomoc AST, TOZ-em, Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt we Wrocławiu itp.Więcej o naszej działalności TUTAJ


Na jednym ze spotkań grupki psiolubnych znajomych z okolic Wrocławia powstał pomysł organizacji imprezy. Imprezy niebanalnej i w całości poświęconej zwierzętom. Projekt nazwaliśmy "Piknik na Czterech Łapach". Od pomysłu do realizacji długa droga, więc należało zakasać rękawy i wziąć się do pracy. W jego organizacji pomogli wolontariusze, organizacje prozwierzęce, lokalni sponsorzy i wielu miłośników psów. Udało nam się stworzyć wyjątkowe wydarzenie, a jego uczestnicy mogli się przekonać, że "Piknik na Czterech Łapach" to nie tylko promocja aktywnego spędzania czasu z czworonogiem, adopcji bezdomnych zwierząt, ale także psie zabawy, możliwość wymiany informacji i doświadczeń dotyczących opieki, żywienia i zachowania podopiecznych i wiele więcej. Zainteresowanie Piknikiem przerosło nasze oczekiwania, dlatego postanowiliśmy zorganizować go po raz drugi - uzbrojeni w doświadczenie, pomocne dłonie i wielkie serca. Pracy było dużo, ale jesteśmy już prawie gotowi do tego wielkiego dnia. Zapraszamy już 12 czerwca (niedziela) na "III Piknik na Czterech Łapach"!            

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz