O nas

Organizatorem Pikniku na Czterech Łapach jest Hotel na Czterech Łapach.

Hotel na Czterech Łapach
Celem naszej imprezy jest edukacja poprzez zabawę, promocja aktywnego spędzania czasu, a także adopcji bezpańskich psów.
Wejście na teren imprezy jest BEZPŁATNY. 


Małgorzata Zawadzka
Małgorzata Zawadzka, Urek, Avi, Fiona i Wiki
Małgorzata Zawadzka - dyplomowany Petsitter w Hotel na Czterech Łapach, zoopsycholog i instruktor szkolenia psów. Założyciel "Stowarzyszenia na Czterech Łapach".

Patrycja Wełdzińska

Patrycja Wełdzińska i Vader
Patrycja Wełdzińska - założyciel Psy są WIELKIE, doradca ds. żywienia psów, Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży i Szkoleń w Acana Polska, wolontariusz we Wrocławskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt.

Marta Stachaczek 

Marta Stachaczek z Majką
Marta Stachaczek - właściciel szkoły j. angielskiego  Active Translations, wolontariusz Fundacji Boksery w Potrzebie.

Eliza Polkowska

Eliza z Rawchi i Sigmą
Eliza Polkowska - trener psów oraz właścicielka szkoły "Positive Dog" (Facebook), dodatkowo wykonuje zabiegi akupunktury weterynaryjnej. Współpracuje min. z Na Pomoc AST, TOZ-em, Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt we Wrocławiu itp.


Kasia Prus

Kasia z Bohunem
Właścicielka adoptowanego ze schroniska psa Bohuna - Mister Acana Polska podczas I Pikniku na Czterech Łapach, autorka bloga www.bohunpies.wrodpress.com, uczestniczka wielu imprez dogtrekkigowych, lider projektu Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego "Park dla Psów PSI GAJ"."

Lucyna Poźniak

Lucyna Poźnak
Lucyna Poźniak - technik weterynarii, wolontariusz Fundacji Boksery w Potrzebie.

Więcej o naszej działalności TUTAJ

Na jednym ze spotkań grupki psiolubnych znajomych z okolic Wrocławia powstał pomysł organizacji imprezy. Imprezy niebanalnej i w całości poświęconej zwierzętom. Projekt nazwaliśmy "Piknik na Czterech Łapach". Od pomysłu do realizacji długa droga, więc należało zakasać rękawy i wziąć się do pracy. W jego organizacji pomogli wolontariusze, organizacje prozwierzęce, lokalni sponsorzy i wielu miłośników psów. Udało nam się stworzyć wyjątkowe wydarzenie, a jego uczestnicy mogli się przekonać, że "Piknik na Czterech Łapach" to nie tylko promocja aktywnego spędzania czasu z czworonogiem, adopcji bezdomnych zwierząt, ale także psie zabawy, możliwość wymiany informacji i doświadczeń dotyczących opieki, żywienia i zachowania podopiecznych i wiele więcej. Zainteresowanie Piknikiem przerosło nasze oczekiwania, dlatego postanowiliśmy zorganizować go po raz drugi - uzbrojeni w doświadczenie, pomocne dłonie i wielkie serca. Pracy było dużo, ale jesteśmy już prawie gotowi do tego wielkiego dnia. Zapraszamy już 12 czerwca (niedziela) na "III Piknik na Czterech Łapach"!            

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz