11 września 2014

Uważasz, ze Piknik na Czterech Łapach jest wartościową inicjatwą?

OPOWIEDZ O NAS - UDOSTĘPNIJ - WYDRUKUJ - POWIEŚ 


Od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy stworzyć nietypową imprezę. Połączenie dogtrekkingu, podchodów, biegu na orientację, nauki przez zabawę, elementów sportu i rywalizacji, bezpośredniego kontaktu z profesjonalistami z danej dziedziny.
Nasz Piknik miał się czymś wyróżniać. Uczestnik miał brać aktywny udział w festynie. Naszym założeniem było również to, aby osoba opuszczająca teren festynu była bogatsza w wiedzę związaną z psiakami niż przed przyjściem :)W samej organizacji imprezy będzie brało udział blisko 65 osób... Od behawiorysty, weterynarza, fizjoterapeuty, psiego fryzjera, treserów aż po prywatne firmy zajmujące się z pasją organizowaniem podróży, ratowaniem ludzi czy psów. Mamy wsparcie wójta gminy Długołeki. Naszym patronem medialnym jest Gmina Długołęka oraz ogólnopolski magazyn "Weterynaria". Na naszą imprezę przyjedzie najbardziej aktywny wolontariusz w Polsce Kasia Pisarska. Będzie pełnić role konferansjera :)
Tyle i jeszcze więcej atrakcji czeka na WAS i PSIAKI 21 września w parku w Szczodrem pod Wrocławiem.
My natomiast mamy JEDNĄ PROŚBĘ. Jeśli nasz Piknik okaże się interesujący dla odbiorców, być może zdecydujemy się na cykliczną organizację imprezy i podejmiemy się wykonania tego jakże czasochłonnego projektu za rok (oczywiście za zgodą wójta gminy).
Bądźcie częścią naszego Pikniku poprzez pomoc w rozpromowaniu imprezy wśród Waszych najbliższych. Być może ktoś z nich zastanawia się nad rasą psa, boi się o relacje pies - dziecko, ma problem z pupilem (behawioralny lub zdrowotny) albo chciałby zacząć aktywnie spędzać czas, poznać ludzi pełnych pozytywnej energii, ale nie wie gdzie się udać? :)
Jeśli podoba Wam się nasz pomysł, powiadomcie o edukacyjno-rozrywkowej imprezie Piknik na Czterech Łapach Waszych znajomych: sąsiadów, rodzinę, przyjaciół, wspołpracowników.
Wydrukujcie chociaż jedno ogłoszenie i powieście u siebie w pracy, u najbliższego weterynarza lub w szkole, przedszkolu. Obiecujemy, że uczestnicy nie będą żałowali, że przyszli Dziękujemy
Link do oryginalnej wersji dokumentu (linie pionowe pomiędzy zdjęciami piesków są do przecięcia): TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz