27 maja 2016

"Pies na diecie - BARF" Małgorzata Olejnik


www
Jesteśmy zaszczyceni, że naszym partnerem "III Pikniku na Czterech Łapach" będzie Małgorzata Olejnik - autorytet w dziedzinie żywienia metodą BARF, specjalistka dietetyk, doradca żywieniowy z wykształceniem medycznym. Od lat pasjonacko zgłębia wiedzę w obszarze żywienia psów i kotów.
Pani Małgorzata jest autorką pierwszej w Polsce poradnikowej książki „Pies na diecie BARF”, która jest też już dostępna w sprzedaży TUTAJ.Małgorzata Olejnik podczas „III Pikniku na Czterech Łapach” będzie udzielać bezpłatnych porad żywieniowych dla psów. Na stoisku będzie można zakupić książkę „Pies na diecie BARF” wraz z dedykacją od autorki :) Uczestnicy pikniku będą mogli także kupić na stoisku m. in. suplementy dla psów będące na diecie Barf. 
Małgorzata Olejnik jest orędowniczką zdrowego ich żywienia zgodnie z przystosowaniem ewolucyjnym. Ukierunkowana na holistyczne postrzeganie i dążenie do ich dobrostanu. Właścicielka i hodowczyni psów rasy yorkshire terier i biewer yorkshire terier. Od 2006 roku właścicielka specjalistycznego sklepu ze zdrową żywnością dla psów i kotów „Zwierzaczek”. Pomaga w wyborze diety, doborze karmy, specjalizuje się w obszarze diety BiologicallyAppriopriateRawFood. Blogerka, autorka artykułów publikowanych w prasie ogólnopolskiej, lokalnej i branżowej. (źródło: TUTAJ)

www
Facebook
Serdecznie zapraszamy na premierę książki "Pies na diecie BARF". Spotkanie odbędzie się 4 czerwca w naszej siedzibie we Wrocławiu, przy ulicy Zaporoskiej 39b w godzinach 10-14.00. Podczas premiery będzie możliwy zakup książki z dedykacją na życzenie. Zapraszamy na rozmowę z autorką, symboliczną lampkę szampana i słodki poczęstunek. Mile widziani czworonożni goście. Paragony za zakupy dokonane tego dnia będą brały udział w losowaniu atrakcyjnych nagród ufundowanych przez naszych partnerów handlowych.

wwwBrak komentarzy:

Prześlij komentarz