24 maja 2016

Wygraj weekend w górach i zabierz ze sobą psa!

Centrum Aktywności PSYchoruchowej
www
Facebook
Kochani Piknikowicze,
miło jest nam poinformować, że w tym roku podczas "III Pikniku na Czterech Łapach" każdy z Was będzie miał możliwość zawalczyć o wyjątkowy prezent dla siebie, bliskiej osoby i swojego psa!

Nagrodą główną za 1. miejsce w "Zawodach w terenie" jest weekendowy pobyt dla dwóch osób wraz z psem w "JAŁOWCÓWKA Centrum Aktywności PSYchoruchowej".Jest to piękne, malownicze i magiczne miejsce, emanujące pozytywną energią. Dodatkowo właściciele pensjonatu są opiekunami dwóch siberian husky: Fiesta i Dragon, które umilają pobyt wczasowiczom oraz ich czworonogom :) JAŁOWCÓWKA to miejsce przyjazne psom! :) Najlepsze miejsce na wypoczynek w górach wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem.

"Nasz ośrodek położony jest w Koszarawie na styku województw śląskiego i małopolskiego, u podnóża Jałowca (1111 m.n.p.m.) wchodzącego w skład Pasma Przedbabiogórskiego w Beskidzie Żywieckim. Z naszej posesji można wyjść bezpośrednio do lasu, skąd rozpoczynają się szlaki piesze i rowerowe. W ośrodku będziecie mogli skorzystać z wielu aktywności oraz z dostosowanych do indywidualnych potrzeb treningów pod okiem trenera personalnego. Zapraszamy cały rok na trekkingi, dogtrekkingi, canicross, rowerowe enduro, oraz bikejoring. W sezonie zimowym wskakujcie z nami na narty, snowboard, spróbujcie skituringu i dogtouringu." - źródło www

JAŁOWCÓWKA Centrum Aktywności PSYchoruchowej

Właściciel Ośrodka wraz ze swoimi podopiecznymi :)

Makowo :)

Bikejoring
Dogtrekking

Fiesta i Dragon w Abtenau (Austraia)
Zdjęcia pochodzą ze stron: www oraz Facebook.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz